איך לשפצר כומתה

כיצד ליצור כומתה בכ -8 שלבים פשוטים
פרינס שר במפורסם על כומתה פטל. ג’ון וויין עשה סרט על הכומתות הירוקות. ומשוררי הביטניק של שנות החמישים והשישים גרמו לכומתות שחורות להופיע יחד עם צווארון גולף שחור וכוסות קרניים. כן, הכומתה החזיקה מזמן מקום בתולדות תולדות האופנה. עם זאת, על כל תהילתו העולמית, סגנון הכובע הזה קשור ביותר לצרפת, המקום בו הוצאו לראשונה צ’פסות בצורת דיסק זה בשנת 1810.

מעניין אותכם לדעת איך לשפצר כומתה? המשיכו לקרוא

נצלול לתוך ההיסטוריה העשירה של הכומתה ונראה לך כיצד ליצור כומתה בשמונה שלבים פשוטים למטה.

מה זה כומתה?

כיצד ליצור כומתה בכ -8 שלבים פשוטים

באופן לא מפתיע, כומתה היא מילה צרפתית המתארת ​​את הכובע הרך, העגול והשטוח המצוין כי הוא אינו בעל שולי גלים. בדרך כלל עשוי צמר, כותנה סרוגה או אקריליק, כומתות לפעמים יש חוט פנימי המאפשר להדק את הכובע. כומתות לובשות באופן אוניברסאלי לנשים וגברים כאחד, לרוב נלבשות בכוח, לעתים קרובות בזווית, אך אין שום דרך שגויה ללבוש כזו.

ברטס באופנה

כיצד ליצור צורת כומתה ב 8 שלבים פשוטים – אופנה

ממשיך את הקלישאה הביטניקית של פעם, הכומתה ממשיכה להיות סמל לסט האמנים בוהו-שיק. הצייר ההולנדי הנודע רמברנדט המפורסם במאה ה -17 היה כומתה ברבות הדיוקנאות העצמיים שלו ויותר משתי מאות שנים לאחר מכן, האמן הספרדי פבלו פיקאסו ספורט את הכומתה.

קדימה מהירה להיום וסלבריטאים ממשיכים לשמור על הצילום הזעיר הזה באופנה – אלישיה סילברסטון הנציחה אותו בקומדיה התיכונית “קלולס” בעוד קארה דלבינגן, ריהאנה וסלמה הייק הן רק כמה כוכבות נשיות המעדיפות את מראה הכומתה. ובל נשכח כל פנט שמופיע ברחוב ברחבי העולם שהתלבושת שלו לא תהיה שלמה בלי כומתה.

כומות בצבא

כיצד ליצור צורת כומתה ב 8 שלבים קלים – צבאי

מעבר לשמחת החיים שהיא מסמלת, הכומתה קשורה לכוחות חמושים ברחבי העולם. הסיבה לכך היא שלבושה כחלק מהלבוש הצבאי עבור מדינות רבות, החל מקנדה וארצות הברית לארגנטינה, אנגליה ואיטליה.

במשך עשרות שנים נראו אנשי צבא ארצות הברית לובשים כומתות שחורות. בשנת 2011 הוחלף הכיסוי בכובע הסיור, שדומה יותר לכובע בייסבול. מאז, ריינג’רס הצבאיים של ארה”ב לובשים כומתות שזופות. החלק העילאי של כוחות הצבא המיוחדים של צבא ארצות הברית נקרא למעשה “הכומתות הירוקות”, בעוד שכוחות הצבא האמריקני עוטים כומתות חרוניות. בינתיים, כוחות הביטחון של חיל האוויר עוטים כומתה כחולה.

לובשת וכומתה

כיצד ליצור כומתה ב -8 שלבים פשוטים – חבישת כומתה

עכשיו כשיש לך הקשר כלשהו לגבי הכומתה, נותרה השאלה: איך אתה לובש כומתה?

ובכן, זה תלוי.

אם אתה פשוט לובש אחד בשביל הכיף, זה באמת עניין של העדפה אישית. לבש אותו מוטה לצד אחד מעל עין שמאל או עין ימין. לבש אותו במרכזו בריבוע על הראש. לבש אותו לאחור. או קפל את החומר הנוסף, נשף אותו או צבט אותו בכל דרך שתרצה. רק קחו בחשבון לקחת בחשבון תסרוקת מתאימה שלא תפריע להתאמה. קוקו גבוה או קשרים עליונים אינם רעיון טוב כאשר לובשים כומתה.

עכשיו, אם אתה לובש כומתה צבאית כחלק ממדים או לאירוע ספציפי יותר שיש לו קוד לבוש, ייתכן שיהיה עליך לעצב אותו. כלומר, אתה צריך לעצב את הכומתה שלך.

יסודות עיצוב כומתה

כיצד ליצור כומתה בכ -8 שלבים פשוטים – יסודות עיצוב

אם אין לך כומתה מעוצבת מראש, בצע את הצעדים הבאים כדי ליצור כזו שתיראה ותרגיש כמו שאתה רוצה. כל מה שצריך זה סכין גילוח, זוג מספריים, קצת מים חמים וקצת סבלנות. כל התהליך הוא די קל.

 1. כוונו את הרצועה הפנימית.
  קבל את הכומתה המותאמת לגודל המתאים לראש. אם אין חוט פנימי, שקול להשיג כומתה בגודל שונה. בהתאם לצרכים שלך, עיין במדריך שלנו כיצד לכווץ כובע צמר ואיך למתוח כובע

.2 חתוך את התג והסר את הבטנה.
אם לכומתה יש בטנה פנימית, חותכים אותה תוך הקפדה שלא לפגוע בשכבה החיצונית המטושטשת

 1. לגלח את הכומתה עם סכין גילוח חד פעמי.
  החל מהמרכז, התגלח בעדינות כלפי חוץ. המשך לעשות זאת עד שיש לך משטח חלק. היזהר ואל תגלח את אותה נקודה פעמים רבות מכיוון שהדבר יכול לדלל את הבד עד כדי יצירת חור. הקפד גם לגלח את פנים הכומתה. אל תהסס להחליף את הגילוח אם הוא משעמם.
 2. מעצבים את הכומתה במים.
  השקע את הכובע בקערת מים חמים או טפטף אותו במים זורמים חמים כדי שיהיה גמיש לעיצוב. אל תשתמש במים חמים העלולים להרוס את הבד. ‍
 3. משחיקים קלות את עודפי המים.
  ברגע שהוא לח לגמרי אך לא נוטף רטוב, הניחו את האדים על הראש. התאם אותו כך שיתאים לאיך שאתה רוצה. ‍
 4. קפלו כל חומר נוסף.
  בהתאם לדרישות הארגון שלך, עליך לקפל מעל עודפי חומר לכיוון הצד הימני של הראש, למשוך אותו כלפי מטה לכיוון y

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *