אלה הם זני הוורדים הקלים ביותר לגידול

שיחי ורדים הם די קשוחים וקל יחסית לגידול, אם כי ישנם זנים תובעניים יותר מאחרים. זני ורדים חדשים יותר הם אידיאליים למתחילים, מכיוון שהם מתרבים כדי להתנגד למחלות שכיחות ודורשים פחות טיפול. זני ורדים ישנים מדהימים אך בדרך כלל תובעניים יותר בכל הנוגע לדרישות הטיפול.

ככל שמגדלים ממשיכים ליצור כלאיים חדשים, יש מספר הולך וגדל של זנים שקל לגדל וליהנות מהם בגינה. אם אתה חדש בגידול ורדים, אתה בטח רוצה להתחיל עם כמה זנים שלא יהיו מאתגרים מדי לגידול.

במאמר זה אנו מתארים את כל מה שאתה צריך לחפש בעת בחירת שיחי ורדים קלים לגידול. לאחר מכן, אנו דנים בקצרה בכל מה שקורה במתן טיפול הולם עבור ורדים עם תחזוקה נמוכה. לבסוף, ריכזנו רשימה של 57 זני שיח הוורדים שהם מהזנים הקלים ביותר לגידול. אנו כוללים גם תיאור קצר של כל זן, כולל צבע הפריחה שלו, תכונותיו וכל דרישות הגידול הספציפיות שיש לו.

ורד וורוד

טיפים לקניות לתמונות קלות לגידול

כאשר מחליטים איזה זן ורדים קל לגידול או זנים לגידול, הביטו על תגי הצמח בזמן הקניות במשתלה המקומית שלכם או שלפו את הטלפון בחנות וחפשו בגוגל את זני הוורדים הקיימים שם. הסתכלו בשושנים עם צורות של עמידות למחלות, עמידות בפני מזיקים, קשיחות המתאימה לאזור בו אתם גרים, כמו עמידות בפני כפור ועמידות בחום וסובלנות לבצורת.

זני ורדים מודרניים שגדלו לאחרונה מגדלים כך שיש להם כל מיני תכונות מיוחדות. חפש זנים בעלי תקופת פריחה ארוכה או תקופות פריחה מרובות לאורך העונה. יש גם זנים חדשים של שיחי ורדים שמנקים את עצמם, מה שאומר שפרחי הבילוי שלהם נופלים מהענף בכוחות עצמם, ומשאירים רק את המשימה לאסוף את הפסולת שנפלה כדי לשמור על הניקיון בגינה שלך.

טיפול בתמורה לתחזוקה נמוכה

צמח שיחי ורדים קלים לגידול באביב או בסתיו באדמה עשירה ומנקזת היטב עם pH ניטרלי. בחר מיקום העונה על דרישות אור השמש של זן שיח הוורדים הספציפי שאתה מגדל. ברגע ששתל הוורדים שלך בעל נטולת תחזוקה נמוכה, אתה עדיין צריך לדאוג לו, אם כי הוא לא זקוק לתשומת לב כמעט כמו שחלק משיחי הוורדים הישנים יותר דורשים. למרבה הצער, אין דבר כזה ורדים ללא תחזוקה, ולכן צריך קצת מאמץ כדי לספק את מה שהם צריכים כדי לפרוח ולשגשג.

לאחר השתילה של הוורדים שלך, השקה את האדמה סביב בסיס הצמח והנח שכבה של שני אינץ 'של מאלץ אורגני כדי למזער עשבים שוטים ולשפר את החזקת הלחות. בעזרת דשן שתוכנן במיוחד לשיחי ורדים, האכילו את הצמח לאחר השלמת מחזור פריחה על ידי הוספת דשן לאדמה לחה מיד לאחר דהיית הפרחים. עקוב אחר ההוראות שעל התווית כדי לקבוע את כמות הדשנים לשימוש. בקיץ, הפסיקו להפרות לחלוטין, מכיוון שהצמח מתכונן כעת לרדומה, כך שאינכם רוצים לעודד אותו להמשיך ולגדול.

במקום השקיות תכופות וקלות, תנו לשיח הוורדים שלכם משקה עמוק ארוך כאשר הוא זקוק למים, ואל תדאגו להשקות שוב עד שהאדמה תתייבש לחלוטין על פני השטח. גזום בחזרה את שיחי הוורדים שלך באביב כ- 12 אינץ 'בעזרת זוג מספריים גיזום חדים ונקיים כדי לעודד צמיחה חדשה. השיח שלך אמור לגדול עד שלושה עד ארבעה מטרים עד סוף עונת הגידול.
ורד צהוב

45 ורדים הקלות ביותר לצמוח

מר לינקולן

ורד התה ההיברידי הזה זמין גם בצורה מטפסת, ושניהם כוללים עלווה ירוקה מבריקה ומעליה פרחים ארגמניים וריחניים מוערמים עם עלי כותרת.

הו שלי!

הו שלי! הוא שיח ורדים היברידי בעל תחזוקה נמוכה המייצר פריחה בסגנון תה אדום קטיפתי. השיחים מגיעים לגובה מטר מטר ודורשים את תשומת הלב של כל מי שעובר במקום. הרדי ל- USDA אזורי שש עד תשע.

רואלד דאל

זן הוורדים האנגלי החדש הזה נקרא כדי לכבד את הסופר האנגלי הפורה רואלד דאל, המפורסם בזכות יצירותיו של סיפורי ילדים, כלומר מטילדה, ג'יימס והאפרסק הענק, צ'רלי ובית חרושת השוקולד, המכשפות ו- BFG. ורדים של רואלד דאל צומחים על שיחים שגובהם ארבעה מטרים באזורים חמש עד תשע. השיחים מעוטרים בפריחה מקסימה בצבע אפרסק.

צהוב צהוב

ורדים צהובים צהובים הם ורדים בסגנון תה היברידי צהוב ורך הגדלים על שיחים בגובה ארבעה מטרים. ורדים צהובים צהובים דורשים מעט מאוד תחזוקה ותשומת לב, ונראים מדהימים לחלוטין. הרדי לאזורי USDA שבעה עד תשע.

סינקו דה מאיו

נקרא על שם החג שמתואם עם פריחתו הראשונה. שיח זה של פלוריבונדה מגיע לגבהים של מטר וחצי באזורים שבע עד תשע. ורדים מזן סינקו דה מאיו הם כתום אדמדם חלוד ומקסים.

ניחוח מתוק

גננים באזורים 4 עד 9 יכולים לגדל ניחוח מתוק להרבה שושני אלמוגים-משמשים האלמוגים שפורחים כל העונה.

בַּלֵרִינָה

בלרינה ידועה בעיקר בזכות פריחתה לאורך כל העונה עם הרבה ורדים קטנים ורודים בודדים עם מרכזים לבנים הדומים לפריחת תפוחים.

ברכת סבתא

ברכת הסבתא מייצרת פריחה ורודה ומאובקת וריחנית וריחנית של קיץ שלם לגננים באזורים 5 עד 9.

סנופארד

גננים באזורים ארבעה עד תשע יכולים לגדל את Snowdrift כדי לראות ורדים לבנים עשירים לאורך כל העונה העומדים במחלות ומושלמים לחתוך לסידורים.

זריחה שקיעה

הפושיה פורחת עם מרכז אפרסק על שיח הוורדים הזה לגננים באזורים 4 עד 9 פורחים ככיסוי קרקע מדהים לאורך כל הקיץ.

צייר את העיר

שיח הוורדים התלולית הזה גדל עד 3 מטר באזורים 4 עד 9 עם עונה שלמה של פרחים אדומים שמתנגדים למחלות ולא מבקשים הרבה מהגנן.

הפיה

זן שיח ורדי הפיות מקבל את שמו מגודלו הקטן, עם שיחים שגדלים כשני מטרים באזורים חמש עד תשע. מושלם לאסתטיקה בגינת פיות באזורים חמש עד תשע. השיחים הקטנים של הפיה מייצרים פריחות ורודות ורכות עדינות.

פיית מיסטיק

שיח הוורדים האדום המתפתח הזה כולל עלווה מבריקה עם הרגל גידור אמין לאלה באזורים 4 עד 9.

נשקי אותי

הפריחה הוורודה על שיח הוורד הזה לאלה באזורים 5 עד 9 ברוחב של עד ארבעה סנטימטרים והיא מוערמת מלאה עלי כותרת – שלא לדבר על הריח המדהים שלהם.

עדן אדומה

זן שיח ורדים מטפס זה מייצר פרחים אדומים עזים על צמח בגובה שבעה עד עשרה מטרים. ורדים של עדן אדומים אהובים כי הם יפהפיות מושכות תשומת לב. הם אטרקטיביים במיוחד למאביקים.

צוללת צהובה

תיהנו משושנות צהובות שקל לגדל ולפרוח לאורך כל העונה באזורים 5 עד 9 עם שיח הוורדים הזה שקל מאוד לגדל.

דאבל דיל

הפריחה הכפולה של תה לבן לבן שמנת מזן Double Delight מעוטרת באודמים אדומים. גובהו בין שלושה לארבעה מטרים, Double Delight הוא זן תה היברידי הקשיח לאזורים שש עד תשע.

גרהם תומאס

לפרחים המלאים הצהובים והחמאתיים של שושנה מסוג שיח זה ניחוח ירוק מתוק והופכים גוון זהוב מעט כהה יותר במרכז.

שמי מרמלדה

ורד פלוריבונדה זה ידוע בפריחתו הכתומה-אדומה המנוגדת לעלווה הכהה יותר ויש להם ריח פירותי ומתוק.

שובבות קטנה

זן הוורדים Little Mischief הוא נהדר עבור גננים עם מקומות מוגבלים, כמו גם עבור מי חדש בגינון ורדים. התאמה מושלמת למיכלים, ה- Little Mischief גדל עד 24 אינץ 'בבגרות מלאה. הארד לשיחים מיניאטוריים זה הארדי לאזורים ארבעה עד תשע, מייצר פרחים ורודים עמוקים המעוטרים בעין לבנה שנמוגה לורוד לוהט.

החוף

זן ורדי החוף הוא אפשרות סובלנית למלח עבור גנני ורדים החיים בסמוך לאוקיאנוס. ורדים על החוף הם גם סובלניים כלפי קרקעות גרועות, תנאים סוערים ובצורת בינונית. זן זה גדל לגובה של עד שישה מטרים עם התפשטות תואמת. החוף פורח בוורוד לוהט חזק עם פנים לבן קרם, המכוסה אבקנים צהובים. אם אתה רוצה לשמור על גודלם נמוך, פשוט גזום אותם בחזרה. אם יש לך את החדר, תן להם לצמוח פראי, וקצץ רק כאשר יש להסיר עץ דד.

לבסוף

זן הוורדים At Last הוא ורד פופולרי מאוד בגנים מודרניים. הפופולריות שלו התפשטה בגלל ריח הוורדים הקלאסי שלה, הפריחה הכפולה שלה, שגדלים בצורת ורד תה, והמזג הקל לגידול שלה. אבל ההטבות לא עוצרות שם, מכיוון שזן הוורדים של At Last אהוב גם על פריחת התפוז והשמנת העמידה שלו לאורך כל הקיץ. הוורדים של סוף סוף גם עמידים בפני מחלות, והרגל הצמיחה שלהם הוא קומפקטי מספיק כד לעבוד טוב במיכלים. אם יאפשרו להם לגדול לגודל מלא ולשתול אותם באדמה, סוף סוף שיחי ורדים יגדלו לגובה של מטר ורוחב. גזמו לאחור והפרו באביב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *